fizjoterapeuta wykonujący masaż
logo FIZJO Szymon Paszek

Masaż kręgosłupa Konin

W moim gabinecie w Koninie oferuję m.in. leczniczy masaż kręgosłupa. Oferta jest kierowana do wszystkich pacjentów, którzy zmagają się z dolegliwościami bólowymi dotyczącymi pleców, barków czy szyi. Jest to świetny wybór zarówno dla czynnych sportowców, którym ból doskwiera w związku z różnego rodzaju urazami, jak i osób, które są mniej aktywne fizycznie i ból dotyka ich z powodów statycznego stylu życia.

Profesjonalny masaż w Koninie dopasowany do potrzeb pacjenta

Dlaczego w przypadku dolegliwości bólowych warto zapisać się na masaż w Koninie właśnie w moim gabinecie? Jestem doświadczonym fizjoterapeutą, którego cechuje empatia i umiejętność zrozumienia potrzeb moich pacjentów. Do każdej osoby korzystającej z moich usług podchodzę w sposób indywidualny, szczegółowo wsłuchując się w jej potrzeby i uwagi. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy organizm jest inny i masaż leczniczy powinien być dopasowany do rodzaju dolegliwości bólowych oraz profilu pacjenta.

Jeśli zmagasz się z bólem pleców, odczuwasz dyskomfort w odcinku lędźwiowym  lub szyjnym, a Twoje ciało jest ciągle napięte, to zapraszam do kontaktu. Przeprowadzę z Tobą krótki, ale dokładny wywiad, który pozwoli mi zrozumieć istotę problemu, a następnie wykonam dla Ciebie kompleksowy masaż kręgosłupa, przy pomocy którego postaram się rozwiązać Twój problem. Wielu pacjentów nie dowierza, że ból, który dokucza im nierzadko miesiącami czy nawet latami, może ustąpić już po jednej lub kilku wizytach. Tymczasem szybkie przynoszenie ulgi jest dla mnie priorytetem i każdy masaż leczniczy przeprowadzany w moim gabinecie w Koninie jest ukierunkowany na natychmiastową poprawę stanu zdrowia osób, które zdecydowały się mi zaufać.

Na czym polega lecznicy masaż kręgosłupa w moim gabinecie w Koninie?

Czego możesz się spodziewać podczas zapisu na lecznicy masaż kręgosłupa w moim gabinecie w Koninie? W pierwszej kolejności stosując różne techniki, staram się oddziaływać na tkanki miękkie pacjenta, po to, by poprawić przepływ krwi w kierunku obolałych miejsc. Te techniki to głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, rolowanie czy masaż poprzeczny. Dzięki doborowi odpowiednik metod udaje mi się doraźnie oraz długofalowo pomóc moim pacjentom. Często masaż  kończy się  tzw. nastawianiem kręgosłupa, jednak nie ma ono nic wspólnego z wypadaniem i wciskaniem dysku na swoje miejsce – jest to anatomicznie i fizjologicznie niemożliwe. Nastawianie to potoczna nazwa dla chiropraktyki – dziedziny medycyny zajmującej się manipulacją stawów, gdzie efektem końcowym jest uwolnienie nagromadzonego gazu z torebki stawowej. Masaż kręgosłupa w moim wykonaniu skutkuje:

  • redukcją dolegliwości bólowych,

  • redukcją obrzęków,

  • zmniejszeniem napięcia mięśniowego,

  • zwiększeniem zakresu ruchomości w stawach,

  • poprawą regeneracji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy oraz doświadczenia, i zapisów na leczniczy masaż kręgosłupa w Koninie w moim gabinecie. Gwarantuję, że zrobię co w mojej mocy, by jak najszybciej pozbyć się Twoich dolegliwości bólowych. Zarezerwuj wizytę w wygodny sposób przez Booksy.

Dowiedz się

jeszcze więcej

Scroll to Top